biuro rachunkowe

O nas

Biuro rachunkowe LIDER działa od 2011 roku na podstawie Certyfikatu Ministra Finansów.

Współpraca z Klientami oparta jest na rzetelnej informacji i pełnym bezpieczeństwie podatkowym. Reprezentujemy Państwa przed Urzędem Skarbowym i ZUS.

Posiadamy obowiązkowe ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnoprawnej.

Współpracujemy z Kancelarią Radcy Prawnego J. Komisarczuk i Kancelarią Radcy Prawnego Piotr Szyroczyński.

Nasz zespół

Barbara Niemiec

Na podstawie Certyfikatu Księgowego (41183/2010) jest uprawniona do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych. Od kilkunastu lat związana z księgowością, w tym sprawozdawczością finansową i zarządczą. Praktyka zawodowa obejmuje branżę produkcyjną i handlową, a także zakład pracy chronionej. Służy Klientom praktycznymi i aktualnymi informacjami. Prywatnie planuje podróż dookoła świata.

Paulina Andryszkiewicz

Do Naszego zespołu przystąpiła 4 lata temu. Ukończyła studia na kierunku Finanse i Rachunkowość (Wyższa Szkoła Finansów i Zarządzania), uzyskała tytuł zawodowy Specjalisty ds. rachunkowości uczestnicząc w kursie II stopnia – dla samodzielnych księgowych (bilansistów) organizowany przez Stowarzyszenie Księgowych w Polsce.

Po godzinach pracy miłośniczka krzyżówek i puzzli.

Katarzyna Zych

Związana z księgowością od kilkunastu lat. Posiada Certyfikat Księgowego (67138/2014). Ukończyła studia podyplomowe "Finanse i Rachunkowość przedsiębiorstw". Ukończyła organizowany przez Stowarzyszenie Księgowych w Polsce kurs zaowodowy pt.: "Specjalista ds. kadr i płac". Prywatnie miłośniczka prac ogrodowych.    

Szybki kontakt

LIDER Biuro Rachunkowe

Warszawa Ursus
ul. Gierdziejewskiego 7 lok. 13

Białobrzegi Radomskie (Brzeźce)
ul. Łąkowa 24

tel. kom. + 48 696 012 218 lider.biurorachunkowe@gmail.com